Tjedan solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini

Korizmena akcija Hrvatskog Caritasa 2017.
(od 13 do 19. ožujka 2017.)
Draga braćo i sestre u Kristu!

“Tjedan solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini obilježit ćemo ove 2017. godine po 11. put. Tjedan je izrastao kao izraz želje mnogih vjernika i ljudi dobre volje u Hrvatskoj, a odlukom biskupa HBK uobličio ga je Hrvatski Caritas. Tjedan sa zahvalnošću prihvaćaju i prate Hrvati u Bosni i Hercegovini, ali i mnogi naši iseljenici diljem svijeta. Ovaj Tjedan postaje sve više znak molitvenog i duhovnog povezivanja, ali također,  prema mogućnostima, i materijalnog pomaganja. Mnogi potrebiti zahvalni su za svaki primljeni dar, a posebno stari i nemoćni koji ne žele napustiti svoju domovinu Bosnu i Hercegovinu. Budimo i ove godine na treću korizmenu nedjelju povezani zajedničkom molitvom i  uzajamnim pomaganjem!” (poslanicu u cijelosti možete pročitati klikom ovdje)

Plakat o akciji možete preuzeti klikom na ovdje

KAKO SE UKLJUČITI:

• pozivom na donacijski telefon 060 9010 (cijena po pozivu 6,25 kn,
    PDV uključen)
  • uplatom na račun Hrvatskog Caritasa,
    IBAN: HR05 2340 0091 1000 80340, poziv na br. 101
  • uplatom novčanog dara u župi
  • on-line donacijom

Updated: 26/03/2017 — 11:08