Return to Vjeronauk u školi

Vjeroučitelji u OŠ

POPIS VJEROUČITELJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

 

VJEROUČITELJI SVEĆENICI:

  1. Jelečević, don Marinko, OŠ Starigrad.

 

VJEROUČITELJICE REDOVNICE:

  1. Cvitković, s Anka, OŠ Jurja Dalmatinca, Pag.
  2. Delonga, s. Blaženka, OŠ Kistanje.
  3. Đurić, s. Leopoldina, OŠ Benkovac, Benkovac.
  4. Beroš s. Marija, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  5. Dizdar, s. Davida, OŠ Sukošan i PŠ Debeljak.
  6. Fuštar s.Marina, OŠ Krune Krstića, Zadar

 

VJEROUČITELJI LAICI

  1. Anušić, Ružica, OŠ Stjepana Radića, Bibinje.
  2. Anzulović, Neda, OŠ Novigrad i OŠ Braće Radić, Pridraga.
  3. Babić, Iva, OŠ Petra Preradovića, Zadar, PŠ Kožino i Petrčane.
  4. Barać, Ante, OŠ Petra Preradovića, Zadar – PŠ Kožino i Petrčane
  5. Barešić, Jasmina, OŠ Pakoštane; PŠ Drage i Vrana.
  6. Bašković, Ana, Privatna osnovna škola Nova, Zadar (na rodiljnom dopustu).
  7. Batur, Nediljka, OŠ Smiljevac, Zadar.
  8. Bašić Lucija, OŠ Valentina Klarina, Preko.
  9. Blažević, Ankica, OŠ Privlaka.
  10. Bobić, Orijana, OŠ Smiljevac, Zadar.
  11. Bonić, Kristina, OŠ Benkovac, Benkovac.
  12. Bukvić, Katarina, OŠ Vladimira Nazora, Neviđane  (na rodiljnom dopustu).
  13. Buljat, Mirjana, OŠ Benkovac.
  14. Crnogorac, Ozana, OŠ Bio­grad na Moru.
  15. Čirjak, Ivanka, OŠ Voštarnica i OŠ Biograd na Moru; PŠ Raštane Gornje; OŠ Benkovac.
  16. Čulina, Sandra, OŠ Krune Krstića, Zadar.
  17. Ćoso, Lidija, OŠ Poličnik i PŠ Suhovare. 
  18. Dellavia, Marijana, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  19. Dominis, Nada, OŠ Petra Lorinija, Sali; PŠ Božava.
  20. Đerđe (r. Oštrić) Marina, OŠ Starigrad i OŠ Ražanac
  21. Elek, Ljiljana, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  22. Erlić, Krešimir, OŠ Polača.
  23. Filipović, Ivana,OŠ Petra Zoranića, Nin i OŠ Vrsi.
  24. Franić, Lucija, OŠ Pakoštane – PŠ Vrgada.
  25. Galešić, Anica, OŠ Smiljevac, Zadar.
  26. Jelenković, Boris, OŠ Smiljevac, Zadar i PŠ Briševo i Murvica.
  27. Jelić Marina, OŠ Stjepana Radića Bibinje.
  28. Jozić, Frano, OŠ Obrovac i PŠ Karin i OŠ Stjepana Radića, Bibinje.
  29. Kajić, Ana, 23000 Zadar, OŠ Bar­tula Kašića, Zadar.
  30. Karamarko, Diana, OŠ Stanovi, Zadar.
  31. Karamarko, Marinko, OŠ Benkovac -PŠ Perušić, Podlug i Lisičić
  32. Kero Ivica, OŠ Biograd na moru (ravnatelj SŠ Biograd na moru)
  33. Klarić, Jolida, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  34. Knez, Ruža, OŠ Petra Zoranića, Jasenice (u Maslenici) i PŠ Rovanjska.
  35. Lilić Pekas Iva, OŠ Privlaka – PŠ Vir i OŠ Novigrad.
  36. Lonić, Šime, OŠ Pakoštane.
  37. Mamić, Mladenka, OŠ Biograd na Moru, Biograd na Moru.
  38. Marcelić, Jelena, OŠ Petra Preradovića, Zadar.
  39. Marčina, Blaženka, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  40. Maržić, Ivona-Marija, OŠ Jurja Dalmatinca, Pag – PŠ Dinjiška, Povljanja i Vlašići.
  41. Mihatov, Olivija, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  42. Mišić, Siniša, OŠ Poličnik – PŠ Lovinac, Rupalja i OŠ Jurja Barakovića, Ražanac; PŠ Radovin.
  43. Mišković, Grgo, OŠ Ražanac – PŠ Jovići, Rtina i Krneza.
  44. Nemarić, Renata, OŠ Batula Kašića.
  45. Paleka, Tomislav, OŠ Zemunik i OŠ Novigrad.
  46. Pavlović, Klaudija, OŠ Petra Zoranića, Nin; PŠ Zaton, Ninski Stanovi i OŠ Vrsi.
  47. Pedić, Cecilija, OŠ Stanovi, Zadar.
  48. Peranić, Ivanka, OŠ A. G. Matoša, Novalja; PŠ Metajna, Kolan, Zubovići, Jakišnica i Lun.
  49. Perica, Berta, OŠ Braće Ribar, Posedarje.
  50. Perica, Dragica, OŠ Smiljevac, Zadar.
  51. Perović, Lenka, OŠ Krune Krstića, Za­dar; PŠ Ploča.
  52. Radić, Lenka, OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  53. Režan, Predrag, OŠ Obrovac i OŠ Kruševo.
  54. Ruić, Marin, OŠ Bartula Kašića, Zadar; PŠ Poljica, Žerava, Dračevac Ninski i OŠ Kistanje, – Kistanje.
  55. Santini, Darija, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  56. Smolić, Marijana, OŠ Sv. Filip i Jakov.
  57. Sović, Anamarija, OŠ Sukošan.
  58. Srzentić, Marina, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  59. Šarlija Nada, OŠ Bartula Kašića i OŠ Zadarski otoci, OŠ Zadarski Otoci, – PŠ “Anka Žuvić” Veli Iž i PŠ Premuda i Silba.
  60. Šimičev, Marina, OŠ Šime Budinića, Zadar (na rodiljnom dopustu).
  61. Šimunić, Marija, OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  62. Šokota, Ana, OŠ Jurja Barakovića, Ražanac – PŠ Ljubač i OŠ Krune Krstića, Zadar.
  63. Špadić, Sonja, OŠ Stanovi i OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  64. Torić, Marta, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  65. Vedrić, Anita, OŠ Braće Ribar, Posedarje.
  66. Vidov, Snježana, OŠ Galovac i PŠ Gorica.
  67. Viduka, Ivana, OŠ Škabrnje i OŠ Biograd na Moru.
  68. Vodopija, Gabriela, OŠ Sveti Filip i Jakov.
  69. Zelić, Ružica, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar i OŠ Gorica.
  70. Zrilić, Ivana, OŠ Valentina Klarina, Preko; PŠ Ugljan, Sutomišćica, Poljana i Lukoran.
  71. Žepina, Tereza, OŠ Benkovac, Benkovac (na bolovanju).
  72. Žižić, Iva, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar
  73. Žunić-Rogić, Anita, OŠ Škabrnja i PŠ Prkos.

 

VJEROUČITELJI NA ZAMJENI

  1. Nevena Tadić (za Katarinu Bukvić)
  2. Ivana Peraić (za Ivicu Kera)
  3. Paola Skroče (za Bašković Anu)
  4.  Kristina Zubčić (za Šimičev Marinu)
  5. Irena Sučić, (za Vodopija Gabrijelu)
  6.  Ana Rucher (za Žepina Terezu)