Županijsko stručno vijeće za vjeroučitelje u OŠ i SŠ

katedralaPozivamo Vas na Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja osnovnih i srednjih škola županije/ nadbiskupije Zadarske koje će se održati, u četvrtak, 20. lipnja 2013. u Nadbiskupijskom sjemeništu Zmajević u Zadru, Trg svete Stošije 2 s početkom u 16:00 sati.

Zadar, 03. lipnja 2013.

ŽUPANIJA  ZADARSKA

OSNOVNA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆA – ZADAR

Bribirski prilaz 2, 23 000 Zadar

OSNOVNA ŠKOLA ŠIME BUDINIĆA – ZADAR

Put Šimunova 4, 23000 Zadar

MEDICINSKA ŠKOLA  ANTE KUZMANIĆA – ZADAR

Dr. Franje Tuđmana 24G, 23000 Zadar

ŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE VJEROUČITELJA

OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA

P O Z I V

Molimo vas svoje sudjelovanje prijavite elektroničkim putem adresa: www.ettaedu.eu i to prema pripadnosti svojemu vijeću.

Rad Županijskog stručnog vijeća započet ćemo zajedničkim euharistijskim slavljem u kapelici Sjemeništa koje će biti u znaku zahvalnosti za proteklu školsku godinu, te zahvale za odlazak vjeroučiteljica: s. Ive Rozarije Ćurić i s. Ladislave Kamber u mirovinu.

Dnevni red:

1. Analiza rada ŽSV-a
  2. Analiza godišnjih i mjesečnih planova i programa rada- primjeri dobre prakse
  3. Primjena Biblije u odgojno – obrazovnom procesu, pedagoška radionica
  4. Izvješća s nacionalnih stručnih skupova

Voditeljice županijskih stručnih vijeća:

Ljiljana  Elek,

Marijana Dellavia,