Novi termin za nadbiskupijsku razinu Natjecanja iz vjeronauka

Poštovana/i,

obzirom na jutrošnju zatečenu situaciju i loše vremenske uvjete u pojedinim dijelovima Hrvatske te nemogućnost sudjelovanja velikog broja djece na županijskom-nad/biskupijskom natjecanju iz vjeronauka morali smo odgoditi natjecanje. Još jučer je situacija bila pod kontrolom, ali jutros je pao novi snijeg i onemogućio putovanje većem broju djece.

Novi termin za županijsku-nad/biskupijsku razinu Natjecanja iz vjeronauka – vjeronaučnu olimpijadu je 9. ožujka 2018. u 10.00 sati. Izabran je datum kada imamo najmanje preklapanja s drugim natjecanjima. Nadamo se da će do tada vremenski uvjeti biti povoljniji.

Napominjemo da su županijska nad/biskupijska povjerenstva dužna osigurati tajnost testova i držati ih na sigurnome mjestu do novog termina natjecanja.

Lijepi pozdrav,

Anita Vranić