DODJELA, OBNOVA I PRODULJENJE KANONSKOG MANDATA ZA RAD U ŠKOLI

Obavijest za sve vjeroučitelje/ice s kanonskim mandatom na (ne)određeno vrijeme,

za nastavak ili početak vjeroučiteljskog rada u školi u školskoj godini 2016./2017., potrebno je dostaviti (osobno ili poštom) u Katehetski ured svu dokumentaciju do 20. lipnja 2016. U razmatranje će biti uzeta samo potpuna dokumentacija koja je zaprimljena u navedenom roku i prema sljedećim uvjetima:

A. ZA VJEROUČITELJE S (NE)ODREĐENIM KANONSKIM MANDATOM:

1. radna/e karakteristika/e (od strane ravnatelja/ice škole/a)
  2. preporuka/e župnika župa na području mjesta i rada
  3. osobna (potpisana) molba s kraćim životopisom
  4. izvještaj o sudjelovanju u projektima/događanjima na nadbiskupijskoj razini u šk. god. 2015./2016. koje je organizirao Katehetski ured ili Ured za mlade ili neko drugo nadbiskupijsko tijelo (npr. stručna vijeća, natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada, nadbiskupijski susret mladih, susret maturanata,…….)

NAPOMENA:

* vjeroučitelji/ce s trajnim kanonskim mandatom (do opoziva) dužni su do istog roka poslati u Katehetski ured  izvještaj koji je naveden u točki A, br. 4.

B. ZA DIPLOMIRANE TEOLOGE, KATEHETE, …. BEZ RADNOG ISKUSTVA:

1. adekvatna diploma (preslika)
  2. prosjek svih ocjena uključujući i diplomski rad
  3. preporuka župnika župe na području mjesta stanovanja
  4. osobna molba sa životopisom
  5. izvještaj o sudjelovanju u projektima/događanjima na nadbiskupijskoj razini tijekom vremena studiranja

Napomena:

* svu potrebnu dokumentaciju  za nastavak ili početak vjeroučiteljskog rada u školi dostaviti osobno ili poštom na adresu Katehetskog ureda

* apsolventi podliježu istim uvjetima iz točke B ako se za to ukažu kadrovske potrebe.

Svi su vjeroučitelji/ice i odgojitelji/ice u vjeri, neovisno o vrsti kanonskog mandata, dužni prisustvovati Katehetskom danu kada će biti upriličeno svečano podjeljivanje kanonskih mandata za rad u školi i u predškolskim ustanovama!

Updated: 25/05/2016 — 09:42