PRIPREME ZA MEĐUBISKUPIJSKI SUSRET MATURANATA

13MostarMaturanti (34)

Tradicionalni susret maturanata Zadarske nadbiskupije održat će se 5. travnja 2014. u Hercegovini (Humac, Mostar, Međugorje).

Pridružit ćemo se maturantima

Splitsko-makarske nadbiskupije,

šibenske  te dubrovačke biskipije.

Zajednički program i Euharistijsko slavlje

bit će u župnoj crkvi u Humcu,,

a nakon toga ćemo se uputiti prema Mostaru/Međugorju

Program susreta zamišljen je na sljedeći način:

5.00 sati: Polazak autobusnog kolodvora (vrijedi za maturante i vjeroučitelje iz grada Zadra).Planiran dolazak na Humac oko 9.30 sati.
10.00 sati: Pokorničko bogoslužje i prigoda za sv. ispovijed
10.30 sati: Euharistijsko slavlje
12.00 sati: Polazak za Međugorje/Mostar
oko 18/19 sati: Polazak kućama (dolazak u Zadar oko 22-23 sata)

Molimo vjeroučitelje da motiviraju maturante za susret i da na vrijeme o istom obavijeste ravnatelje škola. Napominjemo da je prema naputku Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa za provedbu izleta ili ekskurzije potrebna pisana suglasnost roditelja. Za prijelaz granice dovoljna je osobna iskaznica.

U svakom autobusu napraviti  popis svih LISTE PUTNIKA putnika radi prijelaza granice (ukoliko nije moguće prije LISTU treba napraviti na licu mjesta tj. u autobusu)

Liste-susret maturanata

VODIC-Mostar,Medjugorje,Humac