ODRŽANO SREDNJOŠKOLSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA

dominikŠkolsko natjecanje iz vjeronauka za učenike srednjih škola Zadarske nadbiskupije  održano je 25. siječnja 2013.  Natjecanju se prijavilo 15, a sudjelovalo je 12 škola.

Vjeroučenici su samostalno rješavali pisani test kojim su mogli osvojiti najviše 100 bodova.

Na nadbiskupijskom natjecanju, koje će se održati 19. veljače 2013. u Medicinskoj škli Ante Kuzmanića u Zadru, sudjelovat će osam srednjih škola koje su postigle najbolje rezultate na školskom natjecanju.

Red.

br.

 

Ime i prezime

Mentor/ica

škola

bodovi

1.        
 
Ivana     Šarić

Matea Baturina

Ivana     Šarić

Katarina Nimac

  

Hrvoje Oštrić

 SŠ Kneza Branimira – Benkovac

 

 

345

 

2.        
 Zrinka   Bulić

 

Ante      Vojković

Josipa   Knežević

Petra Krešimira                Savićdon Rland Jelić

 

s.Viktorija GadžaKlasična gimnazija Ivana Pavla II., Zadar

 

286

 

3.        
 Karlo     Plazina

 

Petra     Petani

Dora      Rukavina

Marija  Alvir 

Slobodan Šarić

 Gimnazija Jurja Barakovića

 

284

4.        
 Josipa Šalov

 

Nives Marčina

Lucija Jaša – Šangulin

Klara Galić 

Jelena Mičić

 Gimnazija Vladimira Nazora

 

243

5.        Karmen               Galac

 

Anita     Koštroman

Marija  Barišić

Ana – Marija      Bajan 

Grgo Mišković

 SŠ Biograd na moru

 

242

6.        
 Ana        Glasnović

 

Ana        Rodić

Marko  Pedišić

Lucija    Grdovićs. Danijela KovačevićMedicinska škola Ante Kuzmanića

 

 

228

7.        
 Anamarija          Tokić

 

Lucija    Klanac

Josip     Jukić

Martina PerovićMarija Klanac-JozićGimnazija Franje Petrića – Zadar

 

 

205

8.        
 Marko  Režan

 

Anamarija Puklin

Marino Šarin

Martina Marijačićs.Rita MaržićPoljoprivredno, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića

 

181

9. Ana        Mrkić

 

Tamara Ušljebrka

Violeta Brnardić

Tina       Grabovac

Vesna ČirjakObrtnička škola Gojka Matuline – Zadar

136

 

10. Anđela Šimunić

 

Toni       Pavin

Lovre    Matijević

Zvonimir Užnik

 

Ante ĆozaEkonomsko – birotehnička i trgovačka škola – Zadar

131

 

11. Anđela Blaslov

 

Josipa   Pejić

Toni       Wagner

Anđela Mikulić

 

Anita Šerer – matulić

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna – Zadar

119

 

12. Maja     Grabovčić

 

Deni      Špar

Stipe     Babić

Ivan       Matacin

 

Sandra Čulina

Pomorska škola, Zadar

99