Prijave za Zlatnu Harfu 2012.

Tema ovogodišnje Zlatne Harfe je: Dolazak sv. Franje u Hrvatsku – MIR i DOBRO!(1212.-2012.).

Pjesmu izbornu s notama i taksu od 500, 00 KN, treba poslati do 26. ožujka u Katehetski Ured!

Prvi nastup ZH – ZADAR: 12. svibnja u 10.00 sati u Crkvi i samostanu sv. Frane .
Nastupaju zborovi: ARBANASI; BIBINJE; NIN; PAG; PLOČA; VOŠTARNICA; ZEMUNIK

Na sv. Misi svira s. Svjetlana Parađ iz Bibinja, a dirigira s. Krešimira Zanki iz Nina. Čitanje – Pag, Psalam Bibinje. Molitvu vjernika svi po jedan zaziv.

Dugi nastup ZH – KARIN: 19. svibnja u 10.00 sati u Crkvi sv. Terezije od Djeteta Isusa, a druženje u franjevačkom samostanu Bezgr. Začeća BDM

Nastupaju zborovi:BIOGRAD; PUNTAMIKA; RELJA –sv. Ivan Kr.; SMILJEVAC; SUKOŠAN
DEBELJAK
Na sv. Misi svira s. Agneta Đerek s Relje- sv. Ivan, a dirigira s. Anka Špralja iz Biograda. Čitanje – Sukošan-Debeljak, Psalam – Puntamika. Molitvu vjernika svi po jedan zaziv.

NEKA SE RADOSNO SLAVI GOSPODIN!

Updated: 12/02/2015 — 12:09