Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja zadarske nadbiskupije

Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja osnovnih i srednjih škola grada Zadra te Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja osnovnih škola u prstenu oko grada Zadra održat će se u subotu, 18. ožujka 2023. godine u 9,00 sati u Vrani.

Dnevni red:

1. Duhovno – vjernički identitet vjeroučitelja u svjetlu iskustva korizme i otajstva križa – predavanje don Damir Šehić
  2. Primjeri terenske nastave iz vjeronauka prema GIK-u: križni put / euharistijsko slavlje – spomen kapelica Svi svetih na brdu Kamenjak u Radošinovcima, svetište sv. Nediljice u Vrani, utvrda Stari grad Vrana
  1. Razno – pitanja i prijedlozi

Prijave za sudjelovanje u radu Županijskog stručnog skupa molimo Vas obavite elektronskim putem  ettaedu sustava za prijavljivanje na stručne skupove.

Srdačan pozdrav,

s.Rita Maržić, voditeljica ŽSV-a vjeroučitelja