Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja Zadarske nadbiskupije

Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja osnovnih škola grada Zadra i vjeroučitelja srednjih škola kao i vjeroučitelja osnovnih škola u prstenu oko grada Zadra održat će se ONLINE (aplikacija ZOOM) u srijedu 24. ožujka 2021. godine s početkom u 17:30 sati.

Dnevni red:

1. Utjecaj vrednovanja na razinu usvajanja ishoda predmeta Katolički vjeronauk
    (s. Marijana Mohorić dr.sc.)
  2. Primjeri dobre prakse u vjeronaučnoj nastavi prema kurikularnoj reformi
  3. Osvrt i analiza videolekcija
  4. Iskustva i primjeri nastavnog rada u online okruženju (primjeri dobre prakse)
  5. Digitalni alati u vjeronaučnoj nastavi

POVEZNICU ZA PRIJAVU NA ZOOM dobit ćete dan prije na Vaše e-mail adrese.

Prije održavanja skupa potrebno je ispuniti anketu koja se nalazi na sljedećoj POVEZNICI:

*Uvjet za pristup skupu je popunjena anketa u Forms-u o videolekcijama (do 15.ožujka 2021.)

Prijave za sudjelovanje u radu Županijskog stručnog skupa molim Vas obavite elektronskim putem, adresa: www.azoo.ettaedu.eu

Srdačan pozdrav,
s. Rita Maržić i Marijana Dellavia, voditeljice ŽSV-a vjeroučitelja