Održan radni sastanak članova povjerenstva za provedbu natjecanja iz vjeronauka

U petak 3. veljače održan je radni sastanak članova Povjerenstva za provedbu natjecanja iz vjeronauka za učenike srednjih škola Zadarske nadbiskupije. Tom su prilikom članovi Povjerenstva izradili program ovogodišnjeg županijskog/nadbiskupijskog natjecanja koji, uz onaj obvezni dio koji je unaprijed određen na Državnom povjerenstvu, uključuje i kulturno-edukativni dio u kojem će se svi natjecatelji opustiti i zabaviti, jer će sadržavati glazbene točke ili druge zanimljive sadržaje.

Nakon provedenog školskog natjecanja iz vjeronauka za učenike srednjih škola Zadarske nadbiskupije koje je održano 27. siječnja 2012. godine na nadbiskupijsko natjecanje, koje će se održati 21. veljače 2012. u Medicinskoj školi Ante Kuzmanića u Zadru, prijavilo se četrnaset ekipa.

Ovdje donosimo popis škola koje su se prijavile na Nadbiskupijsko/ županijsko natjecanje a program ćemo naknadno objaviti.

POPIS SREDNJIH ŠKOLA ZA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA

šk.god.2011./2012.