Produljenje, obnova i odobrenje kanonskog mandata za rad u školi

Missio

Produljenje, obnova i odobrenje kanonskog mandata za rad u školi

Za nastavak ili početak vjeroučiteljskog rada u školi

u šk. godini 2014./2015.,

potrebno je  u Katehetski ured

u razdoblju od 9. lipnja do 23. lipnja 2014.

dostaviti slijedeće:

A. za vjeroučitelje s privremenim kanonskim mandatom:

1. radna/e karakteristika/e (od strane ravnatelja/ice škole/a)
  2. preporuka/e župnika župa na području mjesta gdje živi i surađuje u pastoralu
  3. osobna molba s kraćim životopisom (molba je obvezna, a životopis ako postoje neke promjene u tekućoj godini)
  4. izvještaj o sudjelovanju u projektima/događanjima na nadbiskupijskoj razini u šk. god. 2013./2014. koje je organizirao Katehetski ured  (npr. stručna vijeća, duhovne vježbe, animacija na sv. misi za početak šk. godine, nadbiskupijski susret mladih, itd.)

Napomena: vjeroučitelji s trajnim kanonskim mandatom (do opoziva) dužni su do istog roka dostaviti u Katehetski ured (poštom, e-mailom) izvještaj koji je naveden u točki A, br. 4.

B. za diplomirane teologe, katehete i vjeroučitelje bez radnog iskustva:

1. adekvatna diploma (preslika)
  2. prosjek svih ocjena uključujući i diplomski rad
  3. preporuka župnika župe na području mjesta stanovanja
  4. osobna molba sa životopisom (za vjeroučitelje drugih nad/biskupija obvezna je i preporuka mjesnog katehetskog ureda!)
  5. izvještaj o sudjelovanju u projektima/događanjima na nadbiskupijskoj razini tijekom vremena studiranja

Napomena:

* svu potrebnu dokumentaciju (skeniranu s potpisima i pečatima) za nastavak ili početak vjeroučiteljskog rada u školi dostavite na email: ku.zadar@gmail.com

* oni koji su po prvi put predali dokumente tijekom tekuće školske godine ne moraju ponovno slati dokumentaciju

* apsolventi podliježu istim uvjetima iz točke B ako se za to ukažu kadrovske potrebe; oni koji su po prvi put predali dokumente tijekom tekuće školske godine ne moraju ponovno slati dokumentaciju.

U razmatranje će biti oni vjeroučitelji koji dostave potpunu dokumentaciju zaprimljenu u navedenom u navedenom roku i prema gore navedenim uvjetima.

Updated: 12/02/2015 — 20:52