Vjeroučitelji u OŠ

POPIS VJEROUČITELJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023.

VJEROUČITELJICE REDOVNICE:

  1. Bota, s. Tamara, OŠ Jurja Dalmatinca, Pag.
  2. Delonga, s. Blaženka, OŠ Kistanje.
  3. Đurić, s. Leopoldina, OŠ Benkovac, Benkovac.
  4. Šašo, s. Robertina, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  5. Župarić, s. Mara, OŠ Sukošan i PŠ Debeljak.
  6. Fuštar, s.Marina, OŠ Krune Krstića, Zadar.

VJEROUČITELJI LAICI

  1. Anušić, Ružica, OŠ Stjepana Radića, Bibinje.
  2. Anzulović, Neda, OŠ Novigrad i OŠ Braće Radić, Pridraga.
  3. Babić, Iva, OŠ Petra Preradovića, Zadar, PŠ Kožino i Petrčane.
  4. Barać, Ante, OŠ Petra Preradovića, Zadar – PŠ Kožino i Petrčane. (Ravnatelj)
  5. Barešić, Jasmina, OŠ Pakoštane; PŠ Drage i Vrana.
  6. Bašković, Ana, Privatna osnovna škola Nova, Zadar (na rodiljnom dopustu).
  7. Batur, Nediljka, OŠ Smiljevac, Zadar.
  8. Bašić Lucija, OŠ Valentina Klarina, Preko.
  9. Blažević, Ankica, OŠ Privlaka.
  10. Bobić, Orijana, OŠ Smiljevac, Zadar.
  11. Bonić, Kristina, OŠ Benkovac, Benkovac.
  12. Bukvić, Katarina, OŠ Vladimira Nazora, Neviđane (odnosno rodiljnom dopustu).
  13. Buljat, Mirjana, OŠ Benkovac.
  14. Crnogorac, Ozana, OŠ Bio­grad na Moru.
  15. Čirjak, Ivanka, OŠ Voštarnica i OŠ Biograd na Moru; PŠ Raštane Gornje; OŠ Benkovac.
  16. Čulina, Sandra, OŠ Krune Krstića, Zadar.
  17. Ćoso, Lidija, OŠ Poličnik i PŠ Suhovare.
  18. Dellavia, Marijana, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  19. Dominis, Nada, OŠ Petra Lorinija, Sali; PŠ Božava. (Ravnateljica)
  20. Đerđe, Marina, OŠ Zadarski otoci i OŠ Ražanac
  21. Elek, Ljiljana, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  22. Erlić, Krešimir, OŠ Polača.
  23. Filipović, Ivana,OŠ Petra Zoranića, Nin i OŠ Vrsi.
  24. Franić, Lucija, OŠ Pakoštane – PŠ Vrgada.
  25. Galešić, Anica, OŠ Smiljevac, Zadar.
  26. Jelenković, Boris, OŠ Smiljevac, Zadar i PŠ Briševo i Murvica.
  27. Jelić Marina, OŠ Stjepana Radića Bibinje.
  28. Jozić, Frano, OŠ Obrovac i PŠ Karin
  29. Kajić, Ana, 23000 Zadar, OŠ Bar­tula Kašića, Zadar.
  30. Karamarko, Diana, OŠ Stanovi, Zadar.
  31. Karamarko, Marinko, OŠ Benkovac -PŠ Perušić, Podlug i Lisičić
  32. Klarić, Jolida, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  33. Knez, Ruža, OŠ Petra Zoranića, Jasenice (u Maslenici) i PŠ Rovanjska.
  34. Lilić Pekas Iva, OŠ Privlaka – PŠ Vir i OŠ Novigrad.
  35. Lonić, Šime, OŠ Pakoštane.
  36. Mamić, Mladenka, OŠ Biograd na Moru, Biograd na Moru.
  37. Marcelić, Jelena, OŠ Petra Preradovića, Zadar.
  38. Marčina, Blaženka, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  39. Maržić, Ivona-Marija, OŠ Jurja Dalmatinca, Pag – PŠ Dinjiška, Povljanja i Vlašići.
  40. Mišić, Siniša, OŠ Poličnik – PŠ Lovinac, Rupalja i OŠ Jurja Barakovića, Ražanac; PŠ Radovin.
  41. Mišković, Grgo, OŠ Ražanac – PŠ Jovići, Rtina i Krneza.
  42. Nemarić, Renata, OŠ Batula Kašića.
  43. Paleka, Tomislav, OŠ Zemunik.
  44. Pavlović, Klaudija, OŠ Petra Zoranića, Nin; PŠ Zaton, Ninski Stanovi i OŠ Vrsi.
  45. Pedić, Cecilija, OŠ Stanovi, Zadar.
  46. Peranić, Ivanka, OŠ A. G. Matoša, Novalja; PŠ Metajna, Kolan, Zubovići, Jakišnica i Lun.
  47. Perica, Berta, OŠ Braće Ribar, Posedarje.
  48. Perica, Dragica, OŠ Smiljevac, Zadar.
  49. Perović, Lenka, OŠ Krune Krstića, Za­dar; PŠ Ploča.
  50. Radić, Lenka, OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  51. Režan, Predrag, OŠ Obrovac i OŠ Kruševo.
  52. Rücker, Ana, OŠ Stjepana Radića, Bibinje.
  53. Ruić, Marin, OŠ Bartula Kašića, Zadar; PŠ Poljica, Žerava, Dračevac Ninski i OŠ Kistanje, – Kistanje.
  54. Santini, Darija, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  55. Smolić, Marijana, OŠ Sv. Filip i Jakov.
  56. Sović, Anamarija, OŠ Sukošan.
  57. Srzentić, Marina, OŠ Bartula Kašića, Zadar.
  58. Sučić Irena, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar.
  59. Šarlija Nada, OŠ Zadarski otoci.
  60. Šimičev, Marina, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  61. Šimunić, Marija, OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  62. Šokota, Ana, OŠ Krune Krstića, Zadar.
  63. Špadić, Sonja, OŠ Stanovi i OŠ Zadarski otoci, Zadar.
  64. Tadić Nevena, OŠ Starigrad.
  65. Torić, Marta, OŠ Šime Budinića, Zadar.
  66. Vedrić, Anita, OŠ Braće Ribar, Posedarje.
  67. Vidov, Snježana, OŠ Galovac i PŠ Gorica.
  68. Viduka, Ivana, OŠ Škabrnje i OŠ Biograd na Moru.
  69. Vodopija, Gabriela, OŠ Sveti Filip i Jakov.
  70. Zelić, Ružica, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar i OŠ Gorica.
  71. Zrilić, Ivana, OŠ Valentin Klarin, Preko; PŠ Ugljan, Sutomišćica, Poljana i Lukoran.
  72. Žepina, Tereza, OŠ Benkovac, Benkovac.
  73. Žižić, Iva, OŠ Šimuna K. Benje, Zadar
  74. Žunić-Rogić, Anita, OŠ Škabrnja i PŠ Prkos.

VJEROUČITELJI NA ZAMJENI

  1. Motušić, Josip za Antu Baraća.
  2. Tokić, Marija za Anu Bašković.
  3. Palčić, Ivana za Ivanu Peraić.
  4. Marcelić, Nino za Bukvić Katarinu.
  5. Rogić, Vice za Smolić Marijanu.
  6. Ivanić, Ana – Marija za Dominis Nadu.
  7. Marcelić, Lucija za s. Marinu Fuštar.
"Ne izabraste vi mene nego ja izabrah vas" (Iv 15,16) Frontier Theme